AnyConnect

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Sürüm 4.6.00143
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Cisco Systems
AnyConnect, Android cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabileceğiniz başarılı bir mobil uygulamadır.

AnyConnect, hareket halindeyken kullanıcılar için sürekli kurumsal erişim sağlayarak, cihazlardan güvenilir ve kolay dağıtılabilen şifreli ağ bağlantısı sağlar. İş e-postasına, sanal bir masaüstü oturumuna veya diğer birçok Android  uygulamasına erişim sağlayıp sağlamadığı, AnyConnect iş açısından kritik uygulama bağlantılarını sağlar.

VPN tünelini TLS ve DTLS kullanarak ağ kısıtlamalarına dayanan en verimli yönteme otomatik olarak uyarlayabilirsiniz. Android akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek kullanacağınız AnyConnect mobil uygulamasında kendi mobil cihazınızı her zamankinden daha verimli ve fonksiyonel bir hale getirin. DTLS sistemi optimize edilmiş bir ağ bağlantısı sağlar. Bu da uygulamanın kalite düzeyin, arttıracak bir işlemdir. 

Ağ dolaşım özelliği, IP adres değişikliği, bağlantı kaybı veya cihaz bekleme süresinden sonra bağlantıların sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlar. Geniş kapsamlı kimlik doğrulama seçeneklerine göz atarak güvenli bir sistem üzerinden uygulamaya giriş yapabilir ve işlemlerinizi yine güvenlik çerçevesi içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Sizde uygulamamızı cep telefonunuza indirin ve kullanmanın keyfini çıkartın. 

AnyConnect indir